Zahájení jarní sezony se fotbalovému týmu Plzeňského kraje vydařilo

26. dubna 2011 11:31, aktualizováno 10:31,

První jarní utkání kombinovaného mužstva Krajského úřadu Plzeňského kraje a hostů z řad subjektů spolupracujících s Plzeňským krajem (Český rozhlas Plzeň, fa Waystone a další) se odehrálo na hřišti ve sportovním areálu ve Zruči 22.4.2011. Soupeřem krajskému týmu bylo mužstvo hrající pod hlavičkou Starostové okresu Plzeň-sever. Svou hrou tradičně zaujali starostové z Krs nebo domácí Zruče. Mužstvo Plzeňského kraje přijel podpořit společně s fanclubem také náměstek hejtmana Ivo Grüner.
V prvním poločase se útoky rychle střídaly na obou stranách a k vidění byla řada kombinačních akcí na jeden dotek. Ve druhém poločase se skóre měnilo ve prospěch krajského týmu díky rychlým brejkům, zlepšené hře obrany a vynikajícím zásahům brankáře Dennisona.
Plzeňský kraj  x  Starostové Plzeň – sever  8:4 (5:4)
Sestava týmu PK : Dennison, Michalec, Svoboda, Šula, Janko, Hanzlík, Domabyl, Bouřa, Jurík, Baxa, Přibáň.

společné foto fotbalových týmů

tým PK,vpravo náměstek Ivo Güner