5. jednání Bezpečnostní rady Plzeňského kraje

16. prosince 2013 10:25, aktualizováno 09:25, Mgr. René Zeithaml

Na Krajském úřadu Plzeňského kraje se sešla 10. prosince 2013 Bezpečnostní rada Plzeňského kraje.

Hlavními body jednání bylo informování o stavu připravenosti Krizového štábu Plzeňského kraje odborné skupiny hospodářských opatření pro krizové stavy, možnostech použití antidot v podmínkách Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje, posouzení závěrů z přehledu možných zdrojů rizik a provedené analýzy ohrožení na území Plzeňského kraje, způsob seznámení obcí, právnických a fyzických osob s charakterem možného ohrožení na území kraje a s připravenými krizovými opatřeními a se způsobem jejich provedení, informace o způsobu zajištění ochrany utajovaných informací podle zák. 412/2005 Sb., informace o zkušenostech z provozu systému vládního utajeného spojení a o zvláštních skutečnostech podle zákona 240/2000 Sb., informace o metodické pomoci obcím s rozšířenou působností na území Plzeňského kraje a projednání a schválení „Pracovního plánu Bezpečnostní rady Plzeňského kraje na rok 2014".