Adventní tvoření v Regionálním infocentru Plzeňského kraje a Bavorska

26. listopadu 2018 11:05, aktualizováno 10:17, Bc. Eva Mertlová

Letošní adventní tvoření v Regionálním infocentru Plzeňského kraje bylo opravdu zdařilé! Vzhledem k velkému zájmu návštěvníků jsme se v tomto roce rozhodli udělat tvoření dvoudenní, a to v pátek 23. a v sobotu 24. listopadu 2018. Škála výrobků, které se zde tvořily, byla opravdu pestrá. Pod dohledem šikovné aranžérky si tak malí i velcí účastníci tvoření mohli vyrobit zajímavé svícny, závěsné dekorace za použití kůry, mechu, šišek, větviček a dalších přírodnin. Velký výběr různých doplňků potřebných k dotvoření výrobků byl pro návštěvníky připraven zcela zdarma. Děti zaujala především tvorba soviček, sněhuláků a vánočních stromečků, domů si pak odnesly i zajímavé vánoční vystřihovánky. Děkujeme všem za hojnou účast, milou atmosféru a budeme se těšit zase při dalším tvoření na viděnou.