Členové Rady Plzeňského kraje přivítali žáky v novém školním roce

02. září 2015 15:03, aktualizováno 03. září 2015 14:18, Bc. Eva Mertlová

Při příležitosti zahájení nového školního roku pozdravili žáky několika středních a základních škol v Plzeňském kraji také členové Rady Plzeňského kraje.

Náměstek hejtmana Jaroslav Bauer se setkal první školní den s žáky Středního odborného učiliště, Domažlice. Náměstek hejtmana Ivo Grüner popřál šťastné vykročení do nového školního roku žákům Gymnázia a střední odborné školy, Plasy. Náměstkyně hejtmana Zdeňka Lišková navštívila Střední školu zemědělskou a potravinářskou, Klatovy. Náměstek hejtmana Jiří Struček návštěvou překvapil žáky Gymnázia Tachov.

Radní Václav Štekl se setkal se studenty Střední odborné školy a středního odborného učiliště, Horšovský Týn. Radní Milena Stárková se zúčastnila zahájení školního roku se studenty Střední odborné školy a středního odborného učiliště, Sušice. Radní Zdeněk Honz si pro svou návštěvu vybral Základní školu a mateřskou školu, Letiny, radní Jaroslav Šobr zase navštívil studenty Masarykova gymnázia, Plzeň.

Hejtman Václav Šlajs navštívil žáky přeštické základní školy, více zde.