Domov pro osoby se zdravotním postižením v Milířích oslavil 20. výročí

14. února 2013 10:14, aktualizováno 09:36, Mgr. René Zeithaml

Při příležitosti 20. výročí založení Domova pro osoby se zdravotním postižením v Milířích se uskutečnil 8. února "Den domova pro osoby se zdravotním postižením".

Dopoledne proběhla přímo v Domově v Milířích prezentace ukázek z tvůrčí dílny, konkrétně techniky drátkování, tvoření v keramické dílně a tvorba s papírem. Odpoledne pokračoval program ve společenském sále kina Mže v Tachově vystoupením uživatelů Domova, Základní umělecké školy Tachov, komorního smíšeného sboru z Tachova KOZTliveCU a účastnice pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar Báry Zemanové.

Za Plzeňský kraj se akce zúčastnil náměstek hejtmana Jiří Struček a radní Zdeněk Honz.

Jiří Struček a Zdeněk Honz na "Dnï domova pro osoby se zdravotním postižením"

Domov pro osoby se zdravotním postižením zahájil svou činnost 1. ledna 1993. Postupem času narostla kapacita na dnešních 65 míst, péči zde zajišťuje 47 zaměstnanců.

Vystoupení klientů s názvem "Všechny děti na světě"