Fotbalisté Plzeňského kraje opět vítězí

26. dubna 2012 11:37, aktualizováno 10:36,

První letošní utkání fotbalového mužstva Plzeňského kraje se uskutečnilo v pátek 20. 4. 2012 v Mýtě na Rokycansku. Pozvání na skvěle upravené hřiště přijali fotbalisté Plzeňského kraje od starosty Mýta Františka Končela.

Místní kombinované družstvo staré gardy nastoupilo proti týmu Plzeňského kraje v plné síle, nakonec ale podlehlo 5 : 4.

„Je to již šesté vítězství v řadě,“ vzpomíná kapitán družstva Miloslav Michalec, který se snaží mužstvo sestavit z velké části z řad zaměstnanců krajského úřadu.

„Jako hosté pak často figurují přizvaní starostové, nebo osobnosti, které s Plzeňským krajem úzce spolupracují,“ doplňuje kapitán mužstva.

V Mýtě podal opět skvělý výkon brankář Dennison, protože především ve 2.poločase byli domácí lepším mužstvem a snažili se alespoň o vyrovnání. Branky za mužstvo Plzeňského kraje vstřelili Baxa (2x), Bouřa (2x)  a Pergl.

Sestava PK: Dennison, Michalec, Domabyl, Svoboda, Janko, Pergl, Bouřa, Bůcha, Jurík, Baxa, Přibáň, Mašinda