Fotbalový tým Plzeňského kraje zakončil letošní sezonu vítězstvím v Chanovicích

31. října 2016 11:54, aktualizováno 10:54, Mgr. René Zeithaml

Fotbalový tým Plzeňského kraje ve čtvrtek 27. října 2016 zakončil letošní vydařenou sezonu vítězstvím 8:4 nad týmem TJ Haas Chanovice. Do posledního utkání tým Plzeňského kraje nastoupil v sestavě Mašinda – Kopelent, Svoboda, Domabyl, Pavlovský – Přibáň, Bůcha, Lambor, Janko – Klásek, Karpíšek. Starosta Chanovic Petr Klásek postavil proti týmu Plzeňského kraje kombinované domácí družstvo složené především ze zkušených hráčů staré gardy.

Po oba poločasy byl k vidění velice kvalitní fotbal s množstvím kombinačních akcí a gólových šancí na obou stranách. Celé utkání se neslo v duchu fair play, a tak rozhodčí nemusel kvůli nedovoleným zákrokům často přerušovat hru. Po gólech Lambora (2x), Bůchy (2x) a Kláska (4x) nakonec zúročil Plzeňský kraj svoji mírnou převahu v další letošní vítězství.

Po utkání pozval starosta Petr Klásek všechny přítomné na přátelské posezení do místního kulturního domu a ocenil nejlepší hráče zápasu.

Fotbalový tým Plzeňského kraje
dolní řada zleva: Klásek, Pavlovský, Bůcha, Lambor, Přibáň