Jarní tvoření v Regionálním infocentru Plzeňského kraje a Bavorska

26. března 2018 15:34, aktualizováno 14:34, Bc. Eva Mertlová

Děkujeme všem zúčastněným za krásný páteční den 23. března 2018 v Regionálním infocentru Plzeňského kraje a Bavorska. Během jarního tvoření si malí i velcí návštěvníci mohli vytvořit krásnou jarní či velikonoční dekoraci a zpříjemnit si tak tvořením jarní dny. Pod dohledem šikovné aranžérky se vyráběly mechové dekorace na kůře dozdobené vajíčky, peříčky, dále pak věnce či polystyrenová vajíčka plná kytiček připevněných špendlíky. Děti si pak mohly vyrobit ovečky a košíčky na dobroty. Součástí tvoření byla i výstava jarních věnců a nápadů, co vše lze vytvořit z přírodního materiálu. O další tvořivé akci, která se bude konat v době adventu, Vás budeme informovat na facebooku a v Měsíčníku Plzeňského kraje.