Jiří Struček se zúčastnil křtu knihy „Modrá a bílá, kluci jedem“

03. prosince 2014 10:56, aktualizováno 09:56, Mgr. René Zeithaml

Ve VIP prostorách HC Škoda Plzeň proběhl 2. prosince 2014 za přítomnosti náměstka hejtmana Plzeňského kraje Jiřího Stručka  a primátora města Plzně Martina Zrzaveckého křest knihy "Modrá a bílá, kluci jedem".

Do této výjimečné knihy vložili své hokejové i životní vzpomínky bývalí plzeňští hokejisté. Vzpomínali ti, kteří ještě zažili hokejové bitky na otevřeném zimním stadionu; přispěli ti, kteří bojovali na mistrovstvích světa i Olympijských hrách a další, kteří byli u zisku prvního poháru vítězů Tipsport extraligy v sezóně 2012 – 2013.

Čtyřiačtyřicet hráčů vypráví plzeňský hokejový příběh tak, jak jej prožívali a vnímali sami - "od kořenů až k titulu".

Knihu napsal historik Radek Diestler, autor "Dlouhé cesty na vrchol", která vyšla v loňském roce.

Fotogalerie: