Liblínské slavnosti 2019 opět pod patronátem Heleny Vondráčkové

26. srpna 2019 13:44, aktualizováno 12:44, Bc. Eva Mertlová

Již podeváté pořádal v sobotu 24. srpna 2019 Domov sociálních služeb Liblín, zařízení Plzeňského kraje, ve spolupráci s městysem Liblín tradiční akci s názvem Liblínské slavnosti 2019. Oblíbenou akci zahájili v pravé poledne ředitel domova Petr Kounovský a starostka Liblína Ester Laláková. Následovala mše v místním kostele, kterou celebroval Mons. Tomáš Holub, biskup plzeňský. Také letos byl připraven bohatý kulturní program, který vyvrcholil koncertem dlouholeté patronky domova, zpěvačky Heleny Vondráčkové. V rámci doprovodného programu na náměstí obce a v parku byly připraveny pouťové atrakce, malování na obličej, rodeo býk a další doprovodné programy. Závěr slavností patřil tradičně pětiminutovému ohňostroji.