Náměstek hejtmana Jiří Struček ocenil účastníky finále Mistrovství ČR jednotlivců na ploché dráze

03. října 2013 10:25, aktualizováno 09:25, Bc. Klára Kubešová

Plzeňský plochodrážní stadion přivítal dne 25. 9. 2013 účastníky finále Mistrovství ČR jednotlivců na ploché dráze. Závod, který určil „Mistra republiky“ pro letošní rok, se konal pod záštitou a za účasti náměstka hejtmana pro školství, sport, kulturu a cestovní ruch Jiřího Stručka.

Náměstek hejtmana Jiří Struček ocenil účastníky mistrovství.

Diváci závodu měli možnost sledovat nejlepší plochodrážníky České republiky – závodníky, kteří se neztratí ani na mezinárodní scéně a svými úspěchy dokážou motivovat celé okolí k další podpoře tohoto krásného a zároveň adrenalinového sportu. Velké poděkování patří také Plochodrážnímu klubu Plzeň, díky kterému proběhl závod na velmi vysoké úrovni.

Účastníci soutěže během závodu.

Náměstek hejtmana Jiří Struček předal ocenění vítězům soutěže.