Návrh jízdního řádu regionální železniční dopravy pro rok 2013/2014

01. července 2013 08:39, aktualizováno 07:39, Mgr. René Zeithaml

Zde se můžete seznámit návrhem jízdního řádu regionální železniční dopravy pro příští rok. Návrh jízdního řádu je doplněn o přílohu projednávané spoje, ve které jsou uvedeny spoje v jízdním řádu neuvedené, o jejichž navrácení zpět či změně četnosti spoje se jedná.

Tiskovou zprávu k návrhu železničního jízdního řádu najdete zde.

Případné připomínky lze zasílat do 19. 7. 2013 na adresu:
benediktova@poved.cz

Jak podat připomínku k návrhu jízdního řádu pro regionální železniční dopravu Plzeňského kraje?
Pokud máte připomínku k návrhu jízdního řádu regionální železniční dopravy (převážně spěšné a osobní vlaky), uveďte vždy ve své zprávě následující údaje:

• Číslo vlaku (podle nového číslování, neboť nové číslo vlaku a staré číslo vlaku se může lišit) a čas odjezdu z konkrétní železniční stanice
  • Den jízdy – např. jízdy v pracovní dny, v sobotu, v neděli, denně
  • Důvod cesty – do zaměstnání (začátek a konec směny, místo), k lékaři, do školy (začátek a konec vyučování), nahodile podle potřeby, sezónní cestování
  • Odkud a kam je cestováno a kolika osob se připomínka týká

Připomínky nemají charakter stížnosti a nebudou jako stížnost vyřizovány.
Připomínky nezasílejte na adresu Českých drah.