Návštěva prezidenta Miloše Zemana na krajském úřadě

24. ledna 2017 17:07, aktualizováno 16:07, Mgr. René Zeithaml

Prezident ČR Miloš Zeman dopoledne 24. ledna 2017 navštívil krajský úřad, kde se vedle hejtmana Josefa Bernarda setkal se zastupiteli kraje a zaměstnanci krajského úřadu.

Přítomní chtěli znát názory pana prezidenta např. na sociální témata, záchranu Šumavy, možnosti obrany republiky, intervence ČNB, zaměstnávání cizinců, spalovnu v Chotíkově či jak je to s návštěvou Donalda Trumpa v České republice.

Po besedě s panem prezidentem došlo na předávání darů. Hejtman Josef Bernard věnoval panu prezidentovi osobní dárek - ručně vázanou knihu Dobře utajené housle a kvalitní kolo Favorit pro manželku či dceru. Od pana prezidenta dostal pan hejtman prezidentskou edici - slivovici, med a houby z lánské zahrady.

Fotogalerie: