Nejúspěšnější sportovec okresu Plzeň jih

20. ledna 2012 14:48, aktualizováno 16. února 2012 10:45,

Výsledky ankety Nejúspěšnější sportovec v okrese Plzeň-jih za rok 2011 byly vyhlášeny v kulturním centru Káčko v Dobřanech dne 18.1.2012 při slavnostním galavečeru, kterého se zúčastnil také náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti školství, mládeže a sportu Jiří Struček.  Ceny zde převzali nejlepší jednotlivci, družstva, rozhodčí a trenéři.  Nejlepším sportovcem okresu Plzeň-jih 2011 byl vyhlášen dobřanský Antonín Coufal z oddílu silového trojboje TJ Dobřany, nejúspěšnějším kolektivem se stalo prvoligové družstvo žen národní házené Sokola Tymákov. Čtenářskou anketu Sportovní hvězda Deníku v okrese Plzeň-jih vyhrála národní házenkářka TJ Přeštice Jitka Živná. Ocenění převzali i nejlepší sportovci v kategoriích mládeže a masters. Pro ceny si na pódium přišli také nejlepší trenéři a rozhodčí za rok 2011.
O dobrou náladu se během večera postarali pohotový moderátor Radek Šilhan, zpěvačky Leona Šenková a Monika Zagrebi a závodník ve footbagu Václav Klouda.
Sportovec 2011 okresu Plzeň-jih: Jednotlivci – žáci: Kristýna Bulová, cyklistika (COPR TJ Přeštice), dorost: Václav Šlehofer ml., hokejbal (TJ Snack Dobřany), dospělí: Antoním Coufal, silový trojboj (TJ Dobřany), masters: Jindra Zahálková, běh a letní biatlon (TJ Keramika Chlumčany), družstva – st. žáci: TJ Příchovice, národní házená, dorost: TJ Přeštice, fotbal, dospělí: družstvo žen Sokola Tymákov, národní házená, trenér roku: Václava Šmídlová, národní házená (S. Tymákov), Stanislav Trnka, fotbal (TJ Přeštice), František Vlčnovský, judo (SO DDM Blovice), rozhodčí roku: Tomáš Chmelík (národní házená) Jiří Křen (fotbal).

náměstek Jiří Struček předával jedno z ocenění