Olympiáda dětí a mládeže pokračuje

02. února 2012 11:46, aktualizováno 14. února 2012 08:38,

Třetí soutěžní den Her V. zimní olympiády dětí a mládeže ČR byl pro Plzeňský kraj úspěšný především v rychlobruslení. Lukáš Vlček vybojoval v kategorii starších žáků stříbrnou medaili v závodě na jedno kolo. Snowboardista Jakub Hiko se v disciplíně  slopestyle mladších žáků umístil na páté pozici. Za zimní olympiádě se soutěží také v disco dance – v kategorii dvojic skončily na šestém místě Adriana Eretová a Eliška Vybíralová a v kategorii malých tanečních skupin čtvrté místo obsadily LAS CHIKAS LOKAS.

„Mám velkou radost z každého úspěchu našich sportovců. Věřím, že čtvrtek přinese další cenné kovy pro Plzeňský kraj,“ řekl Jiří Struček, náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti školství, mládež a sport.

Trenér rychlobruslařů Jaroslav Šolar s JUDr. Jaroslavou Havlíčkovou, vedoucí Odboru školství, mládeže a sportu  a stříbrným medailistou Lukášem Vlčkem.

Lukáš Vlček na stupních vítězů.

Náměstek hejtmana Jiří Struček s taneční skupinou LAS CHIKAS LOKAS.