Oslava 70. výročí založení SZŠ a VOŠZ Plzeň

25. dubna 2013 13:39, aktualizováno 12:39, Mgr. René Zeithaml

V letošním roce slavila Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická v Plzni 70. výročí od svého založení.

Vedení školy, všichni zaměstnanci, žáci a studenti připravili při této příležitosti společné setkání, které proběhlo ve čtvrtek 18. dubna 2013.

Akce se zúčastnili bývalí i současní pedagogové a ostatní zaměstnanci, absolventi školy a zástupci ze stran sociálních partnerů. Za Plzeňský kraj se akce zúčastnil člen Rady PK pro zdravotnictví Václav Šimánek a vedoucí odboru školství, mládeže a sportu KÚPK Jaroslava Havlíčková s některými svými spolupracovníky. Toto setkání se uskutečnilo v nově zrekonstruované budově na Karlovarské třídě 99 v Plzni.

Účastníci zavzpomínali na společná léta na "zdrávce", prohlédli si nové učebny a laboratoře a seznámili se s vývojovými trendy současného zdravotnického školství.

Fotogalerie: