Plzeňský kraj se představuje na veletrhu Holiday World 2019

22. února 2019 13:33, aktualizováno 12:34, Mgr. René Zeithaml

Přijďte navštívit stánek Plzeňského kraje na 28. ročníku středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2019, který probíhá od čtvrtka 21. do neděle 24. února 2019 na výstavišti v Praze – Holešovicích.

Zatímco ve čtvrtek a pátek je otevřen pro odbornou veřejnost, oba víkendové dny patří široké laické veřejnosti.

Plzeňský kraj je přírody ráj – to je téma, jímž se letos prezentujeme a které nabádá k objevování zdejších čarokrás. Máme pro vás nejžhavější novinky na blížící se turistickou sezonu," zve na veletrh hejtman Josef Bernard.

Na expozici Plzeňského kraje pomyslně navozující soulad lidské ruky s přírodou také vystavují města, obce, informační centra, Plzeňský Prazdroj a další.

Návštěvníci stánku si mohou odnést Plzeňským krajem nově vydané turistické mapy a průvodce dálkové pěší trasy Zlaté stezky. Zástupci Ekologického centra Orlov rádi zodpoví otázky o stále probíhajícím proznačování turistických tras v Brdech.

Širokou škálu propagačních materiálů a map mají připravenu i další vystavovatelé.

Další informace o veletrhu najdete ZDE!

Fotogalerie: