Plzeňský kraj se prezentuje netradičním spotem

06. listopadu 2015 15:01, aktualizováno 09. listopadu 2015 12:58, Mgr. René Zeithaml

Nový spot o Plzeňském kraji představuje netradiční formou romantickou přírodu a unikátní architekturu. Tyto přírodní i kulturní krásy kraje podbarvují spot se vlastním příběhem. Náměstek hejtmana pro oblast školství, sportu, cestovního ruchu a projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015 Jiří Struček popisuje spot jako skvělý nápad jak přiblížit krásy Plzeňského kraje mladšímu publiku. „Na rozdíl od klasických spotů, kde se prolínají obrazy s hudbou, představuje tenhle spot divákům i příběh, čímž cílí i na mladší a náročnější publikum," uvedl Jiří Struček. Pod vznikem spotu je podepsán producent a režisér Antonín Procházka ml. a na jeho vzniku se také podílely organizace Plzeň – Turismus a Plzeň 2015, o.p.s.