Regionální infocentrum Plzeňského kraje a Bavorska se proměnilo ve velikonoční dílnu

08. dubna 2019 09:15, aktualizováno 08:15, Bc. Eva Mertlová

Mnoho zájemců o velikonoční tvoření se v pátek 5. a sobotu 6. dubna setkalo v Regionálním infocentru Plzeňského kraje a Bavorska, aby si zde pod dohledem šikovné aranžérky mohli vyrobit vlastní dekoraci. "Vzhledem k velké oblibě této již tradiční akce je letošní tvoření dvoudenní," uvedla za regionální centrum Jana Ťupová. Zájemci tak mohli kromě pátečního dne přijít také v sobotu od 10:00 do 16:00. Jarní období je především o barvách, které do našich životů vnáší radost a dobrou náladu. Fantazii se meze nekladou, zdarma zde návštěvníci obdrželi veškerý materiál, ať už se jednalo o přírodní kůry a mech nebo drobné umělé květy, ozdoby, peříčka a další. Návštěvníci tak měli možnost se před Velikonoci jarně naladit a svým výtvorem si tak zkrášlit svůj byt či dům.