S guvernérem provincie Zhejiang hovořil hejtman o rozvoji podnikáni

21. dubna 2015 12:49, aktualizováno 11:52, Mgr. Alena Marešová

Členové delegace z Plzeňského kraje vedené hejtmanem kraje Václavem Šlajsem se při návštěvě Číny setkali s guvernérem provincie Zhejiang - partnerské provincie Plzeňského kraje.

V pondělí 20. dubna 2015 přijal guvernér provincie Zhejinag pan Li Qiang hejtmana Václava Šlajse a další členy delegace z Plzeňského kraje. "Společně jsme projednávali výsledky dosavadní spolupráce, protože provincie Zhejiang je naši partnerskou provincií. Řeč byla také o otevření nové kanceláře pro podporu rozvoje dalších aktivit, zjeména v oblasti podnikání," uvedl hejtman Václav Šlajs.

Pracovní cestu zahájili zástupci Plzeňského kraje minulý týden ve Vietnamu. Druhá část cesty pokračuje tento týden v Číně, kde je kromě setkání s guvernérem naší partnerské provincie plánována také návštěva Šanghaje.

Fotogalerie: