Slavnostní otevření dílny elektrotechnických instalací a elektroniky

23. ledna 2012 12:29, aktualizováno 11:29,

V areálu Středního odborného učiliště elektrotechnického Plzeň, Vejprnická 56 byla ve středu 18. ledna 2012 slavnostně otevřena dílna elektrotechnických instalací a elektroniky. Tato dílna bude vybavena speciálním vlastním stavebnicovým systémem, který umožní výuku kombinovaných instalačních technik. Žáci se naučí pracovat s jednotlivými moderními elektrotechnickými prvky a komponenty z oblasti elektrotechniky.

Nově otevřená odborná dílna vhodným způsobem doplní teoretické vyučování v odborných předmětech a ulehčí žákům pochopení problematiky výstavby instalací,“ řekl Jiří Struček, náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti školství, mládež a sport.

Vybudování dílny elektrotechnických instalací a elektroniky bylo podpořeno nadací ČEZ, která na tento projekt přispěla částkou 420 000 Kč.

Ředitel Středního odborného učiliště elektrotechnického Plzeň, Vejprnická 56 Ing. Jaroslav Černý (vlevo) představuje náměstku Stručkovi novou dílnu.