Soutěž Regionální potravina Plzeňského kraje 2015

15. dubna 2015 09:25, aktualizováno 12:16, Mgr. René Zeithaml

Vážení malí a střední výrobci potravin v Plzeňském kraji,
již po šesté máte možnost přihlásit se do soutěže Regionální potravina Plzeňského kraje 2015. Soutěž si za uplynulé období získala celou řadu příznivců a spotřebitelé stále pozitivněji vnímají zelené logo, které označuje vítězné výrobky v jednotlivých krajích. Pokud vyrábíte nějaký zajímavý potravinářský produkt, neváhejte a přihlaste se do dalšího ročníku soutěže. Příjem přihlášek do soutěže probíhá od 16. dubna do 30. dubna 2015. Hodnotitelská komise zasedne 11. května 2015 tradičně v areálu Střední školy zemědělské a potravinářské v Klatovech. Veškeré informace k účasti v soutěži získáte od administrátorů soutěže, kterými jsou Krajská agrární komora Plzeň, Místní akční skupina Pošumaví z.s. a Úhlava o.p.s. Tradičním partnerem Vás soutěžících je i Plzeňský kraj, který pořádá celou škálu akcí na podporu regionálních potravin. Vyhlášení letošních výsledků soutěže se uskuteční právě ve spolupráci s Plzeňským krajem na akci Chutě Evropského regionu Dunaj-Vltava a Festival Regionálních potravin Plzeňského kraje 2015, která se uskuteční 29. května 2015 v areálu Plzeňského Prazdroje.

Koordinátor soutěže pro Plzeňský kraj - Krajská agrární komora Plzeň
Kontaktní organizace:
     Úhlava, o.p.s., Místní akční skupina Pošumaví, z.s.
     Plánická 174,
     339 01  Klatovy