Sportovní hry seniorů vyhrálo družstvo Psohlavců

21. května 2019 08:24, aktualizováno 07:24, Mgr. Alena Marešová

Už tradičně v polovině května se uskutečnily Sportovní hry seniorů Plzeňského kraje. Sportovní klání se odehrávala v hokejbalové hale v Plzni Bolevci. Účastníky sportovních her přijel pozdravit také náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz.

Senioři se utkali v několika disciplínách a soutěžili jak v družstvech, tak byly hodnoceny samostatně výkony jednotlivců v kategoriích mužů a žen (do 70 a nad 70 let). Jednou z netradičních disciplín byl například slalom s kolečkem. Na stupeň vítězů nakonec vystoupil tým Psohlavci I. z Domažlic, druhý skončil tým OT aktivní stáří TJ Rozvoj z Plzně a třetí Totemáci z Plzně.

Akce se uskutečnila 14. května 2019 pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Josefa Bernarda, primátora města Plzně Martina Baxy a starostky MO Plzeň 1 Heleny Řežábové.

Fotogalerie: