Stipendia Plzeňského kraje 2013

08. listopadu 2013 10:15, aktualizováno 09:15, Šárka Stará

Stejně jako v předchozích letech i letos udělilo vedení Plzeňského kraje nejlepším studentům a doktorandům plzeňských veřejných vysokých škol Stipendia Plzeňského kraje. Předání stipendií se uskutečnilo při slavnostním zasedání Vědecké rady Západočeské univerzity v Plzni dne 6. listopadu. 2013.

Náměstek hejtmana Jiří Struček předává pamětní list a šek na 10 tisíc korun Kláře Brzkové z Pedagogické fakulty ZČU v Plzni.

Z rukou náměstka hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství, sportu, kultury a cestovního ruchu Jiřího Stručka převzalo pamětní list a šek na 10 tis korun šestnáct studentů. Mezi nimi byli studenti Fakulty aplikovaných věd ZČU v Plzni, fakulty ekonomické, elektrotechnické, filozofické, pedagogické, právnické, umění a designu, zdravotnických studií i jako tradičně i Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy v Praze.

Foto: Zdeněk Vaiz