V Křimicích nově vyrábí hračky

21. června 2016 14:58, aktualizováno 13:58, Mgr. Alena Marešová

Německý výrobce hraček, firma BRUDER, otevřela v úterý 21. června svůj nový výrobní závod v Plzni-Křimicích. Slavnostního otevření se kromě dalších hostů zúčastnil také hejtman Plzeňského kraje Václav Šlajs.

Firma BRUDER je jedním z předních světových výrobců vysoce kvalitních plastových hraček – vozidel v měřítku 1:16. Hračky jsou věrné originálům a jsou vybaveny mnoha funkcemi. V nově otevřené provozovně se pracuje s nejnovější technologií plastů a vyrábí se zde kompletní vozidla.

Při slavnostním otevření hovořil v úvodu jednatel společnosti Paul Heinz Bruder o historii vzniku rodinné firmy, ale také současných úspěších. Společnost vyváží například do 60 zemí světa a její obrat přesahuje 72 milionů EUR.

„Vítám otevření nového závodu v našem regionu a přeji do budoucna hodně úspěchů," řekl při zahájení hejtman.

Fotogalerie: