Pečovatelská služba v Břasích získala sociální automobil

15. července 2021 17:46, aktualizováno 16. července 2021 07:43, Mgr. René Zeithaml

V prostorách Domu s pečovatelskou službou Břasy byl za účasti náměstka hejtmanky pro oblast sociálních věcí Rudolfa Špotáka, starosty obce Miroslava Kroce, sponzorů a dalších hostů ve čtvrtek 15. července 2021 předán pečovatelské službě obce Břasy sociální automobil Dacia Docker.

Automobil byl pořízen v rámci projektu „Sociální automobil“, který je realizován díky těm, kteří přispěli zakoupením reklamní plochy na vozidle. Plzeňský kraj přispěl částkou 40 tisíc korun.

Projekt „Sociální automobil“ je realizován Českomoravskou reklamní agenturou Kompakt za finanční spoluúčasti firem a společností. Cílem projektu je vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí.