Plzeňský kraj pokračuje ve spolupráci s významnou společností kraje

24. června 2022 13:35, Bc. Eva Mertlová

Na dlouholetou tradici spolupráce mezi Plzeňským krajem a tradičním výrobcem sektů a vín společností BOHEMIA SEKT navázaly v pátek 24. června 2022 obě strany podpisem deklarace o partnerství na rok 2022. Slavnostně svým podpisem dlouholetou vazbu obou stran potvrdili hejtman Plzeňského kraje Rudolf Špoták a ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek.

V deklaraci se obě strany zavazují ke společnému rozvoji regionu. Spolupráce s krajem, v němž tradiční výrobce sektů a vín sídlí a ve kterém žije převážná část jeho zaměstnanců, trvá úspěšně a nepřetržitě už od roku 2005. Partnerství zahrnuje především součinnost v oblastech cestovního ruchu, propagace, marketingu nebo kulturních a společenských událostí.

"Prodloužení partnerství s tak významnou společností, jakou BOHEMIA SEKT bezesporu je, je pro kraj velmi dobrou zprávou. Tradiční výrobce známých vín a sektů reprezentuje kraj a dělá mu velmi dobré jméno nejen v České republice ale také v zahraničí. Jsme potěšeni, že na rozvoji regionu budeme moci dál spolupracovat společně," říká hejtman Plzeňského kraje Rudolf Špoták.

"Příběh proslulých sektů se ve Starém Plzenci začal psát před 80 lety, to znamená, že zde žije už několikátá generace našich zaměstnanců. Naše společnost je s regionem velmi silně spjata, kraji za mnohé vděčíme a chceme dál přispívat k jeho rozvoji," říká Ondřej Beránek, ředitel společnosti BOHEMIA SEKT.