Za nasazení v první linii poděkoval Plzeňský kraj koncertem skupiny Chinaski v Klatovech

13. září 2021 12:05, Mgr. René Zeithaml

Plzeňský kraj poděkoval v neděli 12. září 2021 na náměstí Míru v Klatovech za zvládnutí covidové pandemie v minulých měsících všem, kteří investovali své zdraví, čas a odhodlání v prvních liniích.

Záštitu nad akcí převzala hejtmanka Plzeňského kraje Ilona Mauritzová spolu se starostou města Klatovy Rudolfem Salvetrem, kteří se koncertu také zúčastnili.

Chci poděkovat především těm z vás, kteří pracujete ve zdravotnictví a na záchrance za to, s jakým nasazením jste se starali a stále ještě staráte o své pacienty v době pandemie, vojákům za pomoc v nemocnicích a sociálních zařízeních, hasičům za to, že byli vždy připraveni přivézt a dovézt vše potřebné, kam bylo potřeba. Stejně jako dobrovolníkům, kteří nezištně pomáhali těm, jenž to nejvíce potřebovali. Ale i všem ostatním, kteří byli v té nelehké době zodpovědní vůči sami sobě i svému okolí. Úplně vyhráno asi ještě nemáme, ale díky očkování věřím, že máme to nejhorší za sebou. A právě díky tomu, zde dnes na krásném klatovském náměstí můžeme být všichni spolu. A mám tak velikou radost, že jsme vám mohli jako poděkování přivézt právě Chinaski,“ řekla před zahájením koncertu přítomným hejtmanka Ilona Mauritzová.